Provádíme pozáruční servis běžných značek indukčních a elektrických varných desek. Služby poskytujeme přímo u zákazníka po předchozí domluvě anebo u nás na provozovně. Opravy indukčních a elektrických varných desek provádíme podle složitosti opravy. Vždy záleží na typu závady daného spotřebiče. Náš tým kvalifikovaných techniků odstraní závadu a vy budete moci své spotřebiče užívat. Vždy se snažíme najít takové řešení, aby bylo dle vašich finančních možností. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí.

Díky dlouholeté praxi a zkušenostem s opravami těchto spotřebičů jsme schopni zrealizovat opravu v co nejkratším termínu. Při servisu vždy používáme originální náhradní díly, na které se dle zákona stanoví záruka. Servis provádí zkušení technici, kteří jsou pravidelně školeni.

Mezi nejčastější závady indukčních a varných desek patří: nehřejí všechny plotýnky, spotřebič vyhazuje pojistky či nejde zapnout, ukazuje se oznámení o chybě na displeji apod. Opravy se vždy snažíme zrealizovat v co nejkratším termínu, jelikož jsme si vědomi toho, že se jedná o nezbytné vybavení kuchyně.